Výroba hardware

Hardware vyvíjíme na základě požadavků zákazníka. Většinou vše řešíme digitálně, pomocí mikroprocesorů a dalších podpůrných obvodů. Naše firma nabízí kompletní služby v oblasti vývoje produktu. Od funkční specifikace až po finální výrobek jsme schopni zajistit vše, co je třeba, s výjimkou výroby plošných spojů a součástek. Pro větší série zajistíme profesionální osazení (menší série osadíme ručně).

Vyrábíme:

 • Kontrolní komunikační zařízení s displejem (RS232 + WiFi)
 • Řídící jednotka s displejem a komunikací (WiFi nebo GPRS) a displejem
 • Terminály s displejem k montáži na průmyslová zařízení (a vybraným rozhraním)
 • Generátory analogového signálu pro indukční vedení
 • Čtečky Mifare s různými rozhraními
 • Autonomní čtečky Mifare ve spojení s mechanickým zámkem
 • Řídící jednotky pro akceptory bankovek a mincí
 • Řídící jednotky pro vytápění objektů (s teplotními senzory a výstupy pro hlavice, ventily)
 • Optické senzory přesahů palet v průmyslových halách
 • a mnohé další

Průmyslová zařízení

Umíme navrhnout zákaznicky specializovanou elektroniku na základě technického a funkčního popisu. Libovolné problémy je vždy potřeba podrobně probrat a my se pak postaráme o vývoj a testování výrobku.

Uvedeme příklady specializovaných zařízení:

Převodník logiky – požadavkem je, aby signál z vozíku byl převáděn na opačnou napěťovou logiku pro další zpracování.

Průmyslový HUB – řízení datových linek (RS485, RS232, ethernet, …) pomocí komunikačního převodníku a mikroprocesoru.

Řídící jednotky – zařízení s digitálními nebo analogovými vstupně-výstupními konektory pro řízení a monitorování externích obvodů a zařízení.

 • libovolná konektivita: drátově (ethernet, RS232, RS485, USB atd.) či bezdrátově (WiFi, Bluetooth, Bluetooth LE, NFC, (UHF) RFID, atd.)

Signalizátory – zařízení určené pro specifické signalizační aplikace, řízení a signalizování (LED, kontrolky, displej, bzučáky a sirény).

Průmyslové terminály a propojení s WMS

Pro skladové a výrobní prostředí poskytujeme kompletní vybavení potřebné pro efektivní a moderní řízení skladu či výrobní haly, včetně našeho WMS. Tato sekce našeho portfolia disponuje zejména zobrazovači a zařízeními pro sběr, zpracování a odeslání dat z různých připojených senzorů a dalších podřízených zařízení.

Terminály

Zařízení určená pro běh WMS namontovaná staticky na vozíky nebo skladové lokace pomocí nichž se pracovníci (zejména skladníci nebo řidiči vozíků, ale i vedoucí linek nebo kontroloři výroby) orientují ve výrobních procesech (navigace na lokace pro zaskladnění a vyskladnění, výrobní statistiky, kontrola závozu a exportu materiálu/výrobků atd.), což zefektivňuje přehled nad jednotlivými dílčími procesy a úkoly ve všech směrech výroby či skladu.

Naše portfolio disponuje zejména průmyslovým terminálem ID UNI a Sy-Box, historicky pak terminály K-Box. Dokumentace lze nalézt v sekci Podpora k produktům.

Naše terminály byly vyvynuty tak, aby bezproblému zvládaly skladové a výrobní prostředí. Důraz byl kladen zejména na vodě a prachu odolnost (krytí IP), mechanickou robustnost a pohodlnost pro montáž a následnou obsluhu zařízení.

V případě zájmu zákazníka nabízíme rovněž vývoj novějších modelů terminálů s výkonnější HW výbavou.


3D tisk

V rámci naší výroby a vývoje produktů využíváme také technologii 3D tisku. Tímto způsobem jsme schopni vytisknout části našich výrobků a produktů s vysokou přesností a kvalitou. 3D tisk nám umožňuje dosáhnout komplexních geometrií a přesných detailů, což přináší výhody v designu a funkčnosti našich výrobků. S touto technologií jsme schopni flexibilně reagovat na požadavky zákazníka a rychle realizovat prototypy či sériovou výrobu.

Disponujeme FDM 3D tiskárnou, pomocí níž umožňujeme tisk:

 • modelů navrhnutých zákazníkem,
 • modelů navrhnutých námi, dle specifikace zákazníka.

Vzhledem k našim zkušenostem poskytneme rovněž poradenství k vlastnímu 3D tisku.

Pro více informací a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.