O společnosti

Naše služby jsou zaměřeny zejména na informační technologie a vývoj hardware. Díky naší schopnosti analyzovat potřeby zákazníka jsme schopni doporučit nejvhodnější řešení, které povede ke zvýšení efektivity v jakémkoliv oboru. Naším cílem je rovněž integrovat a propojit jednotlivé části našich systémů do koncového zařízení či systému zákazníka. Kromě vývoje a výroby hardwarových zařízení jsme získali největší zkušenosti v oblasti vývoje systémů pro řízení skladování a výroby (WMS) v průmyslových halách, stejně jako v oblasti systémů pro indikaci efektivity procesů (KPI). Při vývoji aplikací klademe důraz na uživatelskou přívětivost a jednoduchost, avšak s plnohodnotnou funkčností.


23

let na trhu

Jsme malá firma, ale s velkým potenciálem a širokým spektrem služeb

Vývoj vlastního hardware a software

Kompletní řízení skladu (WMS)

Zaměření primárně (ale ne jenom) na zákazníky z průmyslu

(automotive, výrobní závody, logistické sklady, …)


PaSCom s.r.o., založená v roce 2001, vstoupila na trh s vlastním restauračním systémem StarGurmán, jehož podporu jsme ukončili začátkem roku 2023. Od počátků pro nás bylo důležité, aby náš software byl uživatelsky přívětivý, jednoduchý, ale funkčně plnohodnotný – to se snažíme aplikovat v každém realizovaném softwarovém projektu. Postupně jsme se s naším uživatelským software, který vždy upravujeme na míru klienta, z restaurací přes kanceláře, rozšířili až do skladů a výrobních provozů.

Vzhledem k potřebám identifikace osob pracujících s naším programovým vybavením nebo například pro identifikaci zákazníků, jsme portfolio našich služeb rozšířili i o výrobu specializovaného hardware, kdy jsme se z počátku věnovali hlavně RFID technologiím. V současnosti se snažíme uspokojit jakékoliv hardwarové potřeby našich zákazníků. Proto nabízíme široký výběr zařízení, jako jsou zobrazovače, komunikátory, generátory, řídící jednotky, lokátory a další.

Náš tým vývojářů je sice menší, ale náš záběr velice pestrý, takže dokážeme efektivně vyvíjet hardware, k němu i firmware a integrovat řešení se zákaznickým software, a to vše na několika platformách v několika programovacích jazycích.

Programujeme pro Windows, Android, Linux. Vytváříme nativní, webové i hybridní aplikace. Tvoříme společně nejen s týmem, ale i se zákazníkem, agilně, ale s jasně daným výsledkem (spokojenost odběratele).